ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


SEVEN SPORT s.r.o.

provozovatel největšího velkoobchodu i internetového obchodu s fitness a sportovním vybavením
 
Lukáš Uher - IT specialista, skladové procesy
tel.: +420 733 189 300, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rozsah použití aplikací rodiny plusSystem

  • 50 mobilních terminálů pro expedici zboží (plusMobile)
  • štítkování zboží (plusEtiquette)
  • evidence umístění ve skladu (plusMobile)
  • archivace a upload PDF dokladů na e-shop (plusArchive)
  • automatická přefakturace mezi středisky (plusExternalStore)

Další zajímavé údaje o spolupráci

  • hodnota dodaného HW, software a služeb od roku 2011 více než 1.4mil. Kč bez DPH
  • více než 150.000 zkontrolovaných dokladů jen v roce 2014

Spolupráce začala v roce 2011 poptávkou řešení mobilních terminálů pro evidenci skladového umístění. Aplikace plusMobile v té době tuto funkcionalitu nenabízela, avšak se nám tento požadavek zamlouval, dohodli jsme se tedy na úpravách systému a následném dodání, v první fázi bylo dodáno 11 mobilních terminálů do skladu. V souvislosti s umisťováním zboží vyvstal požadavek na značení neoznačeného zboží, byla nasazena aplikace plusEtiquette a jakmile bylo veškeré zboží ve skladu označeno čárovými kódy, začaly se terminály používat i na skladovou kontrolu vydaných faktur, aby byla zajištěna kompletnost a bezchybnost expedovaných zásilek. Díky nepostradatelnosti terminálů v provozu byl terminály postupně vybaven každý pracovník skladu a expedice a terminálů je zde v současné době 50.

V průběhu času byl dodán i systém plusArchive, který zajišťuje, že veškeré vystavené doklady v Pohodě jsou nahrávány pomocí FTP na eshop, kde jsou následně k dispozici pro stažení zákazníkem. Používá se zde také plusExternalStore, který zajišťuje automatickou přefakturaci (vystavení faktury vydané v jednom středisku a její import v podobě přijaté faktury do střediska druhého), což velmi ulehčilo práci spojenou s touto agendou.

Společnost SEVEN SPORT s.r.o. je pro nás takový partner, který ví, co potřebuje a díky smysluplným požadavkům uživatelů našich systémů dochází průběžně k postupnému rozšiřování funkcí, které jsou následně k dispozici všem, tím pádem i použitelnost našich řešení stále roste.