ITFutuRe s.r.o., Pardubická 851/7, Hradec Králové, Česká republika +420 604 434 934 info@itfuture.cz ...komplexní řešení pro Pohodu


Z terénu | Automatická třídící linka

Reportáž z instalace a technického řešení pokročilé automatizace ve skladu našeho významného zákazníka. Načerpejte inspiraci a věnujte pár minut čtení. Rozhodně to za to stojí.

Číst celý článek

Pohodový rádce | Umístění ve skladu

Sklad - naprostý chaos nebo dokonalá symfonie přehlednosti a efektivity? Jak jste na tom vy? Přečtěte si o problematice zavádění skladových pozic.

Číst celý článek

Pohodový rádce | Inventura

V dnešním článku se podíváme na zoubek strašákovi jménem INVENTURA. Řekneme si, jak lze tuto "oblíbenou" záležitost dělat rychle a jednoduše a po přečtení zjistíte, že inventura ve skutečnosti žádný strašák být nemusí.

Číst celý článek

05 - musíme se zásobit

K čemu by nám všechna ta automatizace byla, kdybychom měli prázdné regály ve skladu a nemohli bychom zákazníkům poslat to co si objednali. I průběžné objednávání zásob na sklad u dodavatelů, tak abychom měli vždy dostatečnou zásobu toho zboží, které se prodává, lze zcela automatizovat. Přečtěte si jak!

Číst celý článek

04 - expedicí to nekončí

Máme zabaleno a odesláno. Tím to ale zdaleka nekončí! Zákazník chce mít přehled o tom, v jakém stavu se jeho toužebně očekávané zboží nachází. Jak lze využít nashromážděná data v Pohodě k (nejen)zákaznickým notifikacím se dočtete v našem dalším článku ze seriálu o automatizacích v Pohodě.

Číst celý článek

03 - jdeme chystat zboží

Pojďte se s námi podrobněji podívat na samotný proces vychystávání zboží pro expedici. Díky využití čárových kódů v procesu expedice je vykrývání objednávek rychlé a přesné.

Číst celý článek

O stránkáchTyto webové stránky jsou zaměřené na prezentaci komplexního řešení plusSystem, komplexní nadstavby nad Pohodou, a slouží k poskytnutí co možná nejvíce informací o tomto systému. Autorem řešení je společnost ITFutuRe s.r.o..

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz